Biuro projektowe Grafos

Opinie klientów

Napisany przez Barbara K. dnia
Z uwagi na ilość poprawek jakie wprowadziliśmy w projekcie byliśmy niewątpliwie trudnym klientem.
Dzięki współpracy z Panem Bartoszem uzyskaliśmy zoptymalizowany projekt wymarzonego domu oraz kompleksowe doradztwo w gąszczu formalności.
Jeśli szukacie profesjonalnego biura gotowego sprostać wyzwaniom i zachowującego jednocześnie rozsądne ceny, gorąco polecam.
Barbara K.
Napisany przez Agnieszka Czerżyńska dnia
Współpraca przebiegała bardzo sprawnie i rekordowo szybko, pan Bartosz zrobił adaptacje i wprowadził zmiany w ciągu 3 tygodni (!). Ponadto pan Bartosz świetnie doradza, zna specyfikę lokalnych urzędów, potrafi podpowiedzieć w wielu kwestiach, a przy tym wszystkim klient zachowuje pewność, że pieniądze zostały dobrze wydane. Polecam!
Napisany przez Ula D. dnia
Bardzo dobra współpraca, miła i rzetelna obsługa. Mimo wielu poprawek, których sami chcieliśmy dokonać, oraz wielu absurdalnych "nakazów i wymagań" pewnej dzielnicy w Warszawie, Pan Bartosz się nie poddał i stanął na wysokości zadania. Poza tym Pan Bartosz jest w stałym kontakcie z klientem, szybciutko odpowiadał na nasze emaile (a było ich sporo). Bardzo dziękuję za współpracę.
Gorąco polecam!
Napisany przez Edyta B. dnia
Współpraca z Panem Bartoszem to czysta przyjemność. Jest osobą kompetentną i konkretną. Pomaga w załatwianiu spraw urzędowych, doradza jakie ewentualnie można wprowadzić zmiany z korzyścią dla klienta. Zawsze trzyma się ustalonych terminów i jest z klientem w stałym kontakcie. Odpowiada na nurtujące pytania związane z budową, a jak wiadomo przy budowie pierwszego (niejednokrotnie jedynego) domu jest ich wiele. Dziękujemy bardzo za współpracę.
Mogę śmiało polecić Biuro Projektowe GRAFOS.
Napisany przez Piotr Kuśmirek dnia
Bardzo dobra współpraca, szybka i kompetentna obsługa. Mimo wielu nakazów i wymogów kreowanych przez opieszałego pracownika okolicznej Gminy osiągnęliśmy sukces. Pan Bartosz wskazuje właściwy kierunek i pomaga w załatwianiu wszystkich spraw. Innowacyjne pomysły adaptacji połączone z wiedzą i doświadczeniem sprawiły, że realizujemy swoje marzenia.
Polecam! Piotr K.
Napisany przez Barbara Scharf dnia
Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do Biura Grafos. Buduję tradycyjny dom z bali kryty strzechą. Pan Bartosz Krasowski doskonale odnalazł się w tej "starodawnej" technologii. Dodatko otrzymałam szereg porad natury prawnej i dotyczących szczególnych zagadnień technicznych. Cenię też sobie stały kontakt na etapie budowy. Polecam "tradycjonalistom".


Napisz opinię


(Twój email nie będzie publicznie wyświetlany.)